Boží ruka

0
934

Kdo jsem a kým se stávám? Toť vše záleží na mé duši, na mé cestě, mém rozhodnutí a Boží ruce. Boží ruka je ta, která Ti vždy chce podat svou pomocnou ruku. Boží ruka je ta, která se nikdy neodvrací. Je to ruka, která nikdy nebude pochybovat o Tvé ruce. Nepochybuj o Božské lásce a Božské pomoci. Je tu pro Tebe. Boží ruka je symbolem pomoci, kterou potřebuješ, když nevíš, kam se vydat.

Boží ruka pohladí Tvé nemoci a pofouká bolesti. Pošeptá Ti dobrou noc a pohladí po tváři. Boží ruka je Tvou matkou i otcem a chce jít ruku v ruce s Tvou rukou. Nikdy Tě nevykáže z nebeského domu. Je tu vždy, aby zahřála Tvé srdce.

Je tu pro Tebe a nabízí Ti objetí lásky, světla a tepla. Tato Boží ruka je na každém kroku našeho života, aby nám pomohla najít směr, pokud ho ztratíme. Nikdy nás neodsoudí, nikdy nám nic nevyčte a neublíží. Miluje nás, ať už jsme kdokoliv a děláme cokoliv. Skrze svou ruku nás chce pohladit dotykem lásky. Otevření se této lásce je to nejdůležitější.

Vnímej tuto ruku, která je vždy na Tvém rameni. Když potřebuješ pomoci, povede Tě. Pokud jsi ztracen, nech se vést. Poděkuj Bohu za jeho přítomnost a lásku a pros si o ni. Boží ruka je u každého Božího dítěte. U každé rostlinky a všeho živého. Božské pohlazení po duši léčí vše. Bůh každý den hladí láskou celý svět, aby nám dodal bezpodmínečnou lásku, kterou všichni potřebujeme. Božská ruka je otevřená samotě a strachu a nabízí lásku a světlo. Přijme všechen strach a zlo a dovolí mu se v lásku a světlo obrátit. Dovol si tuto Boží přítomnost vnímat. Vnímej ruku, která Tě naplní čistou Božskou láskou.

S láskou Archanděl Michael, Ten který stojí po pravici Boha